Kronika – zápis z I. tréningu (27.11.2015)

13 Pro

Dnešního dne, 27. 11. 2015, dostavil se na tréning legendární počet lidí – 300% (bráno podle prvního (jediného) sčítání členů).

Nenduane, nadále známo jako Podvečerní hlídka, se rozrostlo do skupiny tak velké, že rozdělování funkcí již nebude jen pseudo-vtipnou narážkou.

Minreth – šikovatel (pro některé vychovatel)

Dejv – komixák a poradce stylingu

Malbec – kronikář

Rob, přezdívaný Stark – palič mostů a vrchní recyklátor

Papi – maestro questor

Dále pak je Podvečerní hlídka oficiálně studentská organizace, která si dokonce vyhradila prostor tělocvičny na Příční, samozřejmě zásluhou našeho šikovatele Minretha a jeho plechové huby.

Scházet se budeme tedy každý pátek po sedmé vyučovací hodině, a půjdeme buď tam, nebo do parku zvoleného buď většinou, nebo těmi nejuřvanějšími.

Hned několik členů su po pár minutách všimlo jasné podobnosti s filmem Harry Potter a Fénixův řád, načež padl návrh, abychom jsme se přejmenovali na Hermanovu armádu. Toto jméno však upadlo v zapomnění, stejně jako Paliči mostů.

Po prvním tréningu jsme se tak klasicky odebrali do KFC, kde Rob představil novou techniku šetření na bezedných kelímcích. Ta se ovšem nesetkala s vřelými ovacemi od zbytku osazenstva, a bylo nutné označit čistý kelímek aby nedošlo ke kontaminaci.

Zbraní bylo krapet málo, ale to se do budoucna určitě vyřeší.

 

Napsat komentář