Kronika – zápis z XIII. tréningu (1.4.2016)

1 Dub

Tento tréning by každý numerolog ocenil. V pořadí se totiž jednalo o tréning třináctý, navíc na apríla. Kupodivu tento apríl moc neperlil, alespoň v Hlídce ne.

Trénovalo se opětovně venku, Medvídek dovedl dalšího nováčka, jehož výcviku se věnovala postupně téměř polovina členů. Závěrem tréningu bylo „Všichni proti všem“, které oproti očekávání vyhrál právě tento nováček, řečený Honza.

Zajímavější ovšem byla Sykycká příprava, na které se po dlouhé době uplatnilo hlasování s rozdílnými váhami hlasů na základě účasti na posledních pěti trénincích. Spornou otázkou se stalo, zda přijatý Erb má být přijat jako zakladatel, či jako normální člen. Zakladateli se totiž stali všichni, kteří byli alespoň pozváni na první tréning. Někteří na něj nedošli, ale přesto členy byly. Diskuse se zajímavými metodami přesvědčování dospěla k samotnému hlasování, zatímco osa inženýr-sith byla proti přijetí do formální pozice zakladatele, za Erba se postavil velmistr s proviantmistrem. Lord z Květináče, když mu došlo, že jeho přidáním k ose inženýr-sith budou váhy hlasů fakticky vyrovnány, tak učinil. Rozhodnutí tak zůstalo na slečně Petrželkové, která se na tréningu objevila po více jak dvou měsících a držela jeden jediný hlas. Nakonec se přiklonila na Erbovu stranu a ten je odteď tudíž veden jako zakladatel.

Kromě tohoto bylo podáno několik návrhů na podobu hlídkových odznaků. Hlasování o nich proběhne na ksichtoknize.

Napsat komentář