Kronika – zápis z XV. tréningu (22. 4. 2016)

24 Dub

V dnešní den dorazilo na „pravidelný“ tréning nakonec až celých 8 členů, kteří dokonce projevili nečekaný zájem o Minrethův odborný výklad o LARPu a dřevárnách, se zaměřením na zbraně.

Tomu ovšem předcházely klasické chaotické duely, při nichž mužstvo jasně dospělo k názoru, že kavalerie je neporazitelná. Na oslavu tohoto převratného zjištění byl uspořádán krátký poklus v kruhu. (poznámka – je nutno najmout profesionální klapače kokosy)

Po velmi zajímavé přednášce a slavnostním příchodu sira Bambulky se ovšem vynořila nepřekonatelně úžasná myšlenka. Tzv. Deathmatch, jinak nazýváno „všichni proti všem“ se těšil velkého zájmu všech zúčastněných (kteří se vždy domluvili proti chudáku štítařovi), a je pravděpodobné, že se bude konat pravidelně.

Po jednom kole však Minreth naznal, že čas nám daný pro tréning již skoro vypršel, a je tedy nutno odebrat se na Sykyckou přípravu, které se překvapivě zúčastnili všichni. Naše četné řady zůstaly četnými až do pozdních hodin, kdy se po dlouhé rozmluvě o Hearthstone / Magice / Magicích začalo smrákat, a všichni se v dobré náladě odebrali do svých slují.

Mimo těchto událostí stojí za zmínku ještě nápad na založení ligy LARPového šermu, ve které bychom mohli pořádat turnaje se Slovaňákem. To by ovšem vyžadovalo další skupiny / kroužky LARPového šermu, které zatím v blízkosti dle našich informací neexistují. Jakékoliv kompetitivní využití našeho studentského spolku tak nadále zůstává jen v mezích teorie.

Napsat komentář