Kronika – zápis z XXV. tréningu (9. 9. 2016)

18 Zář

První páteční tréning po dvouměsíčních prázdninách se setkal se slušnou účastí.

Mnoho členů se však muselo znovu aklimatizovat po tak dlouhé době, kdy neměli příležitost do něčeho mlátit měkčenou zbraní, a tak se šerm konal spíše v duchu přátelském, než soutěživém. Zbraní byl více-méně dostatek (nepočítaje nyní již oba indisponované kronikářovy štíty), a pomláceným či znaveným lidem sloužil k odpočinku skromný konverzační kroužek, který se uskupil okolo našeho velmistra.

Jelikož bylo stále teplo (horko), a svítilo (pálilo) slunce, využili jsme místo tělocvičny parku na Nám. 28. Října. Vzhledem k problémům s termoregulací se však všechny dříve zmíněné skupinky držely striktně ve stínu.

Po tréningu se celá hlídka vydala na první Sykyckou přípravu nového školního roku. Byly probírány magicky, Dejvův Hearthstone SMOrc bot (pokud zmíněného člena na základě tohoto vyjádření zabanují, velmi se omlouvám),  a všechna možná i nemožná témata, která byl kronikář moc líný poslouchat. Členové hlídky museli také oplakat ztrátu strojku na led v KFC, bez kterého jejich bezedný kelímek už nikdy nebude jako dřív (Pozn. Velmistra: Všichni jsme se divili, jaktože se to pití, přestože jej donesl Malbec, dá pít a nepřipomíná spíše polární oblasti).

 

Napsat komentář